Dlaczego on line?

WIERZĘ, ŻE MOŻNA WYGODNIEJ I EFEKTYWNIEJ

Terapia on line w swoich założeniach nie różni się od terapii tradycyjnej – tej w gabinecie. Jedyna różnica polega na tym, że rozmowa odbywa się poprzez komunikator, a czasem nawet asynchronicznie, np. drogą mailową lub przy pomocy wiadomości głosowej, kiedy odpowiedź pojawia się po jakimś czasie.


ZALETY ON LINE

DOSTĘPNOŚĆ

Świat się zmienia, granice zacierają, życie nabiera tempa. Coraz częściej odczuwamy potrzebę usprawniania i ułatwiania spraw codziennych. Możliwość kontaktu z terapeutą poprzez Internet otwiera drzwi wielu osobom, które mają utrudniony dostęp do tego typu usług: ekspatom żyjącym poza krajem, osobom pochodzącym z mniejszych miejscowości lub po prostu tym, którzy preferują kontakt zdalny.

KOMFORT

Wybór miejsca spotkania należy Ciebie. Każdy z nas ma swoje preferencje i potrzeby. Dla jednych idealnym miejscem będzie domowe zacisze, dla innych zaparkowany samochód, a jeszcze innych zaprzyjaźniona kawiarnia. Skorzystaj z możliwości zadbania o siebie w sposób dla Ciebie najlepszy. Jeśli wolisz nagrać w wiadomości głosowej swoje zapytanie, zrób to. Odpowiem najpóźniej w ciągu 24 godzin.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Czas jest jedną z najważniejszych wartości dla większości z nas. Na sesję on line potrzebujesz 50 minut – dokładnie tyle ile trwa rozmowa. Czas zaoszczędzony na dojazdy pozostaje do Twojej dyspozycji. Dodatkowo tryb on line pozwala na bardziej elastyczne dopasowanie terminów spotkań do Twoich potrzeb.

PRYWATNOŚĆ I DYSKRECJA

Poczucie bezpieczeństwa w czasie sesji terapeutycznej jest niezwykle ważne. Ja ze swojej strony przywiązuję do tego ogromną wagę – dbam o poufność omawianych kwestii, zarówno w kontekście poruszanych tematów w trakcie spotkania, jak i zabezpieczenia danych osobowych na moim narzędziu pracy. Do wiadomości głosowych stosuję WhatsApp, który zapewnia bezpieczne szyfrowanie korespondencji.